top of page

Aké by to bolo, keby...

keby si sa každé ráno budil/a plná energie a radosti, keďže pozeráš na svet inými očami ako doteraz?
predstav si, že by si každý deň začínal/a s pocitom istoty a sebavedomia.

 

Aké by to bolo, keby si nemusel/a viac bojovať s tými istými problémami stále dookola?

Mysli na to, aký by mohol byť tvoj život, keby si mal/a nástroje a stratégie, ktoré ti pomôžu zvládnuť aj nah*vno dni a akékoľvek životné výzvy.

 

Aké by to bolo, keby si zažil/a transformáciu, ktorá by ti umožnila žiť život naplno, s hlbokým pôžitkom z každého nového dňa?

 

Znie to neuveriteľne?

Možno áno.

Pravda je však taká, že to vieš dosiahnuť a zažiť aj Ty.

 

Aké by to bolo, keby si si konečne mohol/mohla povedať: „Áno, toto je život, ktorý som si vždy prial/a?“

 

Vyskúšaj to!

Vyber si jednu zo stretnutí a sám/sama uvidíš, či je to to „pravé orechové“ pre Teba.

Poď na kávu, kde môžeš zažiť ochutnávku toho, čo všetko sa môže pri kávičke stať. 🤗

Možno to bude najcennejší rozhovor v Tvojom živote.

Zatiaľ sa však možno cítiš nejako takto...

 

Snažíš sa žiť šťastný život, všade sa o tom predsa hovorí, no máš pocit, že sa točíš v kruhu a nič sa nemení. Cítiš sa, akoby si sa stratil/a v oceáne neistoty, zatiaľ čo iní okolo Teba žijú zdanlivo spokojný život v harmónii.

 

Možno si opakovane kladieš otázku: „Ako nájdem svoj vnútorný pokoj? Ako si mám začať veriť?“

 

Pravdepodobne si sa už pokúšal/a sama. Prečítal/a si nejaké motivačné knižky, navštívila nejaké kurzy alebo webináre, no stále máš pocit, že ti niečo uniká. Ako by to Tvoje pravé Ja stále stálo niekde v tieni.

 

Idú Ti hlavou otázky typu: Prečo sa aj napriek všetkej tej snahe a úsiliu cítiš zaseknutá na jednom mieste? Neposúvaš sa vpred k svojmu cieľu, hoci sa zdá, že robíš všetky potrebné kroky?

 

Dobrá správa je, že s tým môžeš skoncovať.

Môžem Ti pomôcť prejsť túto cestu, na ktorej môžeš objavíť svoj vnútorný pokoj, môžeš nájsť zistiť, ako žiť šťastný život, ako zlepšiť komunikáciu so sebou a s ostatnými... a omnoho viac.

 

A to nie za 3-5-10 rokov, ale už o pár týždňov alebo mesiacov!

 

Ako ti to znie?

Vyzerá to zaujímavo, je tak?

> Cesta premeny (3 stretnutia)

Počas troch sedení budeme mať možnosť sa venovať hlbšie témam, ktoré Ťa ku mne priviedli, prípadne, na ktoré sme počas nášho úvodného rozhovoru prišli.

Spolu komplexne zhodnotíme tvoju aktuálnu situáciu, rozlúštíme možné blokády, neželané vzorce a presvedčenia a vytvoríme základný plán pre Tvoju šťastnejšiu a slobodnú budúcnosť.

Môžeš sa tešiť na stretnutia, ktoré sú len o Tebe a na ktorom ti poskytnem plnú pozornosť a celé moje know-how.

Trvanie: 3 x 60-90 minút

Cena: 204 €  (len 68 € jedno stretnutie)

> Sebaláska - Láska k sebe

Počas 3 intenzívnych stretnutí sa budeme venovať tak dôležitej téme ako je SEBALÁSKA.

Našim spoločným cieľom bude hlbšie porozumenie sebe samej. Zameriame sa na Tvoje myšlienky, emócie a vzorce správania, ktoré ovplyvňujú Tvoj pohľad na seba. Dám Ti nástroje na zlepšenie sebavedomia a dosiahnutie vnútorného pokoja.

Tvoja cesta môže žačať tu a práve teraz.

Trvanie: 3 x 60-90 minút

Cena: 227 €

> WohnCoaching - Tvoj osobný prístup k harmónii bývania

Predstav si priestor, ktorý nie len odráža Tvoju osobnosť, ale aj podporuje Tvoje každodenné potreby a životný štýl. Miesto, kde každý kúsok nábytku, farba na stenách a dekorácie hovoria príbeh o Tebe.

S Wohncoachingom, alebo koučingom bývania, objavíš, ako Tvoj dom alebo byt môže byť viac ako len obydlie. Môže sa stať tvojím útočiskom, zdrojom energie a inspirácie, Tvojím domovom.

Spoločne preskúmame, aké sú Tvoje potreby a želania týkajúce sa bývania. Ako sa cítiš vo svojom súčasnom obydlí a čo by sa dalo zlepšiť, aby lepšie vyhovovalo Tvojmu životnému štýlu.

Pozrieme sa na to, aký vplyv má Tvoje prostredie, v ktorom žiješ, na Tvoje emócie a každodenné rutiny. Ako môžeš vytvoriť harmóniu medzi Tvojím vnútorným svetom a vonkajším prostredím.

Daj svojmu bývaniu nový rozmer s Wohncoachingom a objav, ako môže byť Tvoj dom zdrojom pokoja, radosti a inšpirácie. Ponor sa do sveta, kde Tvoj osobný priestor ožíva a začína spolupracovať s Tebou na dosiahnutí Tvojho ideálneho života.

 

Ak žijete v domácnosti dvaja, samozrejme sa vášmu bývaniu budeme venovať všetci spoločne.

 

Znie to ako niečo, čo by ti mohlo pomôcť?

Trvanie: 3-5 hodín + následný výstup

Cena: 390 €

> Kľúčový moment (1 stretnutie)

Na individuálnom stretnutí máš moju plnú pozornosť. Zažijes vedený rozhovor, ktorý Ťa za krátky čas môže posunúť o veľký krok vpred. Za krátku dobu môžeš mať jasno v tom, čo chceš a zameriaš sa na svoje problémy, čím otvoríš cestu

k novej úrovni úspechu a kvality života.

Počas jediného stretnutia sa stihneme venovať len jednej téme, ktorá Ťa najviac trápi.

Trvanie: 60-90 minút

Cena: 77 €

> Poď na kávu

Občas nie je potrebné zložité riešenie ani dlhodobé terapie. Niekedy stačí len príjemné prostredie, kde môžeš byť sami sebou, a s niekým, kto Ťa vypočuje a podá pomocnú ruku - ak treba.

Poďme spolu na kávu - či už v obľúbenej kaviarni, na pokojnú prechádzku v prírode alebo niekde, kde sa cítiš spokojne. Nejde o formálny koučing alebo mentoring, ide o to, aby si mala priestor, kde môžeš hovoriť, zdieľať a hľadať riešenia s mojou pomocou.

Ak chceš, budem počúvať, môžem poradiť, môžem poskytnúť inšpiráciu, iný uhol pohľadu a možno aj jemné nasmerovanie na niečo, čo Ťa trápi alebo teší. Určite ti nebudem diktovať, ako by si mala žiť, skôr ti chcem pomôcť uvidieť cesty a spôsoby, ktoré si možno predtým prehliadla.

Takže, čo povieš?


Daj návrh na Tvoju obľúbenú kaviareň, lavičku v parku alebo miesto, kde by si sa chcela stretnúť. Urob tento prvý krok k tomu, aby si sa cítila lepšie, uvoľnenejšie a možno aj o krok bližšie k Tvojim snom.

Trvanie: 60 minút

Cena: 39 €

bottom of page