top of page

Môj príbeh

Život mi hodil nielen jednu prekážku do cesty, boli momenty, keď ma doslova zahádzal prekážkami. Ja som sa neustále potácala a padala do hlbokej priepasti beznádeje. Boli dni, keď som sa cítila tak stratená, ako by ma pohltila tma a nikdy ma nechcela pustiť.

S každým ťažkým momentom, s každou ďalšou prekážkou a sklamaním sa mi zdalo, že sa nikdy nedostanem znova na povrch.

No práve v tej najtemnejšej chvíli, keď už to najozaj nemohlo byť horšie, sa objavilo jasné svetielko nádeje. Takzvané svetlo na konci tunela. Akýsi vnútorný hlas mi šepkal: "Máš v sebe toľko sily, koľko potrebuješ na to, aby si prekonala toto všetko."

Začala som načúvať tomu hlasu a postupne som objavovala príležitosti tam, kde predtým boli len prekážky.

Volám sa Marika Hain, a dnes, po všetkých tých skúškach a bolesti, stojím pevne na vlastných nohách. Prešla som cestou plnou výziev, ale naučila som sa nájsť v nich silu a múdrosť.

Som žena, ktorá znova našla lásku k životu, a teraz chcem preniesť, respektíve odovzdať túto iskru, tento pocit, Tebe. Chcem byť tým mostom, ktorý Ťa prevádza z tmy do svetla, z neistoty do jasného vnímania Tvojich najhlbších túžob a talentov.

A preto som tu. Ako Tvoj sprievodca, kouč a mentor. Viem, čo to je cítiť sa stratene, ale tiež viem, čo to znamená stať sa kapitánom svojho života. Ako koučka a mentorka vzťahov a komunikácie som pripravená Ti ukázať cestu. Cestu, ktorú som prešla ja, a ktorou teraz môžeš ísť aj Ty - avšak Ty nemusíš ísť sama a hľadať správny smer. Ponúkam Ti moje "skratky" a nástroje, ktoré Ti pomôžu dosiahnuť tvoje šťastie rýchlejšie.

 

Viem, že môj príbeh znie ako epický film. Ale nie je to len môj príbeh. Je to aj Tvoj príbeh. A spolu môžeme napísať ďalšiu kapitolu, plnú svetla, sily a transformácie. Spokojní klienti, ktorí už absolvovali túto cestu so mnou, sú živým dôkazom toho, čo je možné.

Chcem Ti ukázať, že Tvoj život môže byť plný farieb, zvukov a pocitov, ktoré si si nikdy predtým nevšimla. Takže, si pripravená na túto pútavú cestu?

E162E746-C045-4B76-A7C0-8B5CEFE2179E_1_105_c.jpeg
"Buď tvorcom svojho osudu, inak sa staneš jeho obeťou. Vyber si tvoriť."

Moja misia

Keď sa ohliadnem späť na svoju cestu, vidím kopce a údolia, prekážky ale aj víťazstvá. Ako mnohí z vás, aj ja som čelila obdobiam zúfalstva, bolesti a neistoty. Avšak uprostred týchto búrok som objavila jedno nezapierateľné pravdivé jadro: naša najväčšia sila leží v nás samotných

 

  • Je to sila, ktorá nás vedie cez najtmavšie noci do svetla nového dňa.

  • Je to sila, ktorá nám umožňuje stáť pevne, aj keď svet okolo nás sa chveje.

  • Je to sila, ktorá nás učí, ako milovať, odpúšťať a rásť.

 

Moja misia je pomáhať ľuďom nájsť a objaviť túto vlastnú vnútornú silu. Verím, že každý z nás má potenciál vytvárať zázraky vo svojom živote, stačí ak rozpozná a využije svoju vlastnú silu.

Ako kouč, mentor, sprievodca a terapeut, je mojím poslaním byť pri Tebe počas tejto cesty objavovania.

"Tvoja sila je v Tebe" nie je len názov môjho projektu, ale aj esencia toho, v čo pevne verím a čo žijem a učím ostatných.

Vždy si pamätaj, že odpovede na otázky, ktoré hľadáš a sila na prekonanie výziev, ktorým čelíš, sú v Tebe.

Som tu, aby som Ti pomohla odhaliť a posilniť toto jadro, ktoré máš v sebe. Pretože Tvoja sila je naozaj v Tebe.

Hand Touching Water

Pri stretnutiach s vami je pre mňa najdôležitejšie vytvárať bezpečný priestor plný pochopenia a vzájomnej dôvery, kde sa každý cíti vypočutý a rešpektovaný. Transparentnosť a otvorenosť sú kľúčové: komunikujem s klientami priamo a zároveň s najväčšou úctou k ich osobným príbehom a skúsenostiam.

 

Zachovanie dôvernosti je pre mňa sväté, aby si mohli klienti byť istí, že ich príbehy a skúsenosti zostanú chránené. Ku každému pristupujem bez predsudkov, s rešpektom k rôznorodým perspektívam a životným cestám, čo mi umožňuje byť skutočnou oporou a povzbudením na ceste k rastu a sebaobjavovaniu.

 

Dodržiavanie najvyšších etických štandardov v koučingu a mentoringu je zárukou integrity a vzájomnej úcty, ktorú poskytujem. Zaväzujem sa vytvárať bezpečné prostredie, v ktorom sa môže každý klient bez obáv rozvíjať a rásť smerom k svojmu sebanaplneniu.

 

Tieto hodnoty sú piliermi môjho prístupu a záväzkom, že každá spolupráca bude cestou plnou slobody, otvorenosti a rešpektu.

Moje hodnoty a etika

Vzdelanie

Či sú dôležité certifikáty?

Pre niekoho áno, pre niekoho nie. A je to tak v poriadku.

Pre mňa je oveľa dôležitejšie, či a ako daný kouč, mentor, sprievodca alebo terapeut svoje znalosti a schopnosti využíva.

Či skutočne žije to, čo chce svojim klientom odovzdať.

Na druhej strane, nemôžeme mať za všetko, čím sme si prešli, certifikát, je tak?

Okrem NLP Premier Practitioner a NLP Master Practitioner, som absolvovala množstvo ďalších kurzov, ktoré posunuli môj život tam, kde som dnes.

Aktuálne budem končiť certifikovaný kurz hypnoterapie a následne aj certifikovaný kurz Zákona príťažlivosti u Dr. Joe Vitale.

Pri stretnutiach s klientami rada využívam aj znalosti z oblasti kvantovania, psychosomatiky, fungovania podvedomia, učenie Napoleona Hilla, Dr. Josepha Murphyho, Dr. Joe Dispenzu, Kurta Tepperweina, Mel Robbins a mohla by som pokračovať.

Vzdelávanie sa je nikdy nekončiaci proces.

certifikat_logo_grinder.png
bottom of page